Акрилова підставка SP9511 для планшета
Акрилова підставка SP9511 для планшета

Акрилова підставка SP9511 для планшета

Оцініть товар:
1/ 5stars

Акрилова підставка SP9511 (для планшета) допоможе оформити вітрину, відкриту викладку, а також привернути увагу покупців до тієї чи іншої моделі гаджета. Забезпечує горизонтальне розміщення планшета. Плюс до всього акрилові підставки є доповненням до лінійного багатоканального захисту.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Мало закріпити датчик і стежити за станом, товар повинен бути розміщений відповідним чином, щоб привертати увагу та стимулювати продажі. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну і прозорості акрилу, такі підставки взагалі непомітні, тому вся увага зосереджена на розміщеному товарі. За рахунок невеликої висоти, основа підставки стійка, що не дозволить втратити рівновагу гаджету в майбутньому. Підходить дана акрилова підставка для планшетів від 6 до 10 дюймів.

Встановити таку підставку з акрилу можна на будь-якій горизонтальній поверхні, для цього можуть використовуватися гвинти або силіконова накладка. Планшет же кріпиться до підставки за допомогою спеціальної наклейки. Вона буде дуже надійно фіксувати планшет, якщо попередньо склеювані поверхні знежирити спиртовмісними серветками.

Цю та інші варіанти акрилових підставок ви завжди знайдете в нашому магазині за привабливими доступними цінами. Завжди готові відповісти на всі ваші запитання.