Акрилова підставка B5705 для планшета

Акрилова підставка B5705 для планшета

Оцініть товар:
2/ 5stars

Підставка під планшет 6-10" у відкритій викладці. Акрилова підставка B5705 для планшета використовується для вигідного розташування товару в умовах відкритої викладки. За допомогою такої підставки  планшет завжди буде перед очима покупців і стимулювати продажі. Також будь-які підставки є і допомогою співробітникам, оскільки за поміччю цих аксесуарів набагато простіше підтримувати порядок на вітрині - товар завжди буде на своєму місці.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Акрилову підставку B5705 для планшета встановити можна на горизонтальній поверхні за допомогою болтів або силіконової наклейки. Якщо використовується друге, то ні на стелажах, ні на дні підставки не залишається ніяких слідів, незважаючи на те, що конструкція досить міцно і надійно фіксується.

Візуально акрил схожий на скло, такий же прозорий, що підвищує презентабельність будь-якого виробу. Однак на відміну від скла, акрил не такий крихкий, прослужить довго. Через це підприємці закуповують подібні підставки навіть із запасом, враховуючи їх невелику вартість.

Якщо ви хочете купити підставки або вибрати захист для всіх товарів в своєму магазині, ви завжди можете звертатися в компанію Intelpol. Тут завжди вислухають всі ваші вимоги і побажання і підберуть той варіант, який 100% буде відповідати вашій продукції.