RF Деактиватор МОНОБЛОК OS0022
RF Деактиватор МОНОБЛОК OS0022

RF Деактиватор МОНОБЛОК OS0022

Оцініть товар:
1/ 5stars

Радіочастотний RF деактиватор (моноблок OS0022) виробництва компанії ONTIME - є вдалим конструктивним технічним рішенням відразу двох завдань: визначення максимальної зони виявлення і деактивації етикетки, а також можливість перевірки жорстких датчиків. Якісно виконана з міцного пластику АБС чорного кольору плита моноблока є інтеграцію електроніки та антени в одному корпусі.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

При попаданні етикетки або датчика на певній відстані зверху від плити деактиватора, пристрій подає сигнал і загоряється зелена індикація. При подальшому наближенні етикетки сигнал продовжує звучати, потім спалахує червоний світлодіод і сигнал замовкає, що свідчить про повну нейтралізації або деактивації етикетки. При виявленні і наближенні жорсткого датчика діє тільки перша функція - сигнальна.

Ці дві якості або функції істотно відрізняють це обладнання від аналогів, що продаються на ринку протикрадіжного обладнання. Тому радіочастотний RF деактиватор (моноблок OS0022) виробництва компанії ONTIME вигідно купити, як універсальний прилад на кшталт «два - в одному».

Замовити такий пристрій можна в компанії «Інтелпол», що є повноважним представником компанії ONTIME на території України. Встановити його рекомендується на касових або розрахункових вузлах магазинів і супермаркетів.

Робоча частота: 8,2 МГц
Колір: чорний
Розміри: 243 х 233 х 26 мм
Вага загальний: 1 кг
Відстань детектування етикетки: 15-20 см
Відстань деактивації 10-15 см
Види індикацій: світлова, звукова
Інші особливості деактиватора: МОНОБЛОК