Радіочастотні деактиватори

Для якісної, безперебійної роботи протикрадіжного обладнання, важливо маркувати товари бирками, наклейками, а також вчасно деактивувати їх. Це необхідна умова, щоб датчики на виході не видавали сигнали і не дратували покупців. З цією метою в касовій зоні встановлюється деактиватор для радіочастотних етикеток ціна якого доступна власникам невеликих магазинів і великих торгових мереж.

Особливості радіочастотних деактиваторів

Купити радіочастотний деактиватор етикеток легко в інтернет магазині "Intelpol" - співробітники завжди допоможуть і підкажуть, що краще вибрати.

Деактиватор в системі антизлодій складається з панелі і електронного блоку, повністю готових до використання, які не потребують налаштувань. Антикражка доповнюється звуковою сигналізацією з регулюванням рівня гучності. Щоб обладнання прослужило довго, панель виготовляють із зносостійкого пластика.

Хоча в характеристиках вказується безконтактний принцип роботи, для спрацьовування деактиватора товар потрібно підносити впритул до панелі.

Особливості роботи радіочастотного деактиватора

Всередині панелі розташований чутливий елемент - контур, що створює поле високочастотних імпульсів. При попаданні мітки в цьому полі вона деактивується. Живлення деактиватора від електромережі. Для зручності роботи касирів, цей пристрій можна вбудувати в сканер для зчитування штрих-коду. Така інтеграція економить час і дозволяє оперативно обслуговувати покупців. Це особливо цінно для великих магазинів і супермаркетів, з великим потоком відвідувачів.

Купуючи радіочастотні деактиватори в Києві на сайті компанії "Intelpol", ви отримуєте вигідні ціни, надійне обладнання з гарантією якості. Доставляємо в будь-яку точку України.