AM Деактиватор безконтактний OS0143
AM Деактиватор безконтактний OS0143

AM Деактиватор безконтактний OS0143

Оцініть товар:
1/ 5stars

АМ деактиватор безконтактний OS0143, який виробляє компанія ONTIME - це один з видів АМ деактиваторів, принцип функціонування якого полягає у відсутності контакту з нейтралізуемой АМ етикеткою, що в свою чергу спрощує і прискорює цей процес на касовому вузлі при продажу товару. Деактивация відбувається на відстані 8-12 см над поверхнею плити деактиватора, яка є одним єдиним моноблоком й інтегрована з електронікою.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Електроживлення деактиватора здійснюється від мережі 220 В. При наближенні АМ етикетки на відстань від 15 до 12 см над плитою деактиватора, пристрій видає звуковий сигнал і загорається зелений світлодіод, а при подальшому наближенні до поверхні плити і зменшенні відстані до 12-8 см звуковий сигнал пропадає і спалахує червоний світлодіод, який свідчить про те, що АМ етикетку повністю деактивовано.

Перевагою даної моделі АМ деактиватора безконтактного OS0143 від компанії ONTIME перед іншими аналогами є те, що поєднання двох факторів - детекція або вимкнення АМ етикетки відбуваються за допомогою одного обладнання і немає необхідності використовувати два окремих пристрої: деактиватор і ручний сканер. Це дуже вигідно з фінансової точки зору і зручніше, ніж було б замовити два окремих прилади. Пристрій виготовлено надійно і якісно. Для того, щоб замовити таке обладнання, досить звернутися в компанію "Інтелпол", фахівці професійно проконсультують клієнта і підкажуть як краще встановити його на вашому об'єкті. Купити цей АМ деактиватор за прийнятною ціною ви також можете в компанії "Інтелпол".

Робоча частота: 58 KHz
Колір: чорний / білий
Розміри: 280 х 240 х 70 мм
Вага: 0,9 кг
Відстань детектування етикетки: 12-15 см
Відстань деактивації 8-12 см
Види індикацій: світлова, звукова
Інші особливості деактиватора: інтеграція деактиватора в касовий стіл;
синхронізація з АМ антенами;
настройка за допомогою ПК