Акустомагнітні деактиватори

Для нейтралізації акустомагнітних датчиків і етикеток, які захищають товар від несанкціонованого виносу використовуються спеціальні пристрої - деактиватори. Всередині корпусу акустомагнітного датчика/етикетки знаходиться постійний магніт, який деактиватор розмагнічує.

Продаж контактних і безконтактних акустомагнітних деактиваторів за низькою вартістю в Україні

Акустомагнітні деактиватори можуть використовуватися в продуктовому магазині для окремих груп продуктів харчування, таких як кава, чай, цукерки та ін., в магазинах одягу, побутової техніки. Так як етикетки і датчики в робочому стані генерують магнітне поле, не рекомендується використовувати АМ системи для захисту дисків і подібних гаджетів, які можуть вийти з ладу через вплив електромагнітного поля.

Для будь-яких інших товарів можна придбати деактиватор акустомагнітний за низькою ціною у компанії Інтелпол в Києві.

Відмінності контактних і безконтактних АМ деактиваторів

Акустомагнітні деактиватори діляться на дві групи: контактні і безконтактні. Головна і принципова їх відмінність в тому, що безконтактний деактиватор вимагає постійного постачання електроенергією від мережі, на відміну від контактного, який представляє собою набір магнітів і може бути встановлений в будь-якому зручному для вас місці касового столу. З іншого боку, зона деактіватіціі етикетки набагато вище у безконтактного деактиватора, що дає перевагу і зручність при роботі персоналу на касовому вузлі.

Принцип роботи контактних і безконтактних деактиваторів:

  • деактивація етикетки відбувається при безпосередньому контакті (дотику) з пристроєм;
  • при деактивації безконтактним способом такої необхідності немає.

Вибір деактиваторів багато в чому залежить від реалізованого товару, так як продукцію різних габаритів можна захищати різними способами. Наприклад, якщо етикетки поміщаються всередину упаковки, то їх простіше деактивувати безконтактним пристроєм.