Зрозуміле прагнення таких продавців якомога більше заробити на обсягах продажів шляхом нібито зниження ціни на цей товар, але при цьому якість такого товару без застосування спеціальної техніки, важко перевірити. В даному випадку мова йде про посилені магнітні ключі, знімач або магніт, що дозволяють зняти жорсткі датчики або теги, які мають у своїй конструкції потужний замок або супер-лок (superlock), як правило, в 12000 Гс (Гаусс)

Неодноразові звернення в нашу компанію клієнтів про те, що ці датчики чомусь не знімаються «посиленими» магнітами, купленими у інших постачальників, які декларують, що це знімачі в 12000 гаус, підштовхнули нашу компанію запустити додатковий сервіс за визначенням магнітної індукції для перевірки таких сумнівних магнітів.

Для надання допомоги клієнтам в такому тестуванні вже придбаного ними протикрадіжного обладнання компанія «Інтелпол» може надати таку послугу абсолютно безкоштовно. Ми завжди раді допомогти і сподіваємося, що наші спільні зусилля змусять інших гравців ринку працювати сумлінніше.