Інтелпол в 2019 році оголошує безстрокову акційну пропозицію по діагностиці магнітних знімачів

Інтелпол в 2019 році оголошує безстрокову акційну пропозицію по діагностиці магнітних знімачів

Зрозуміле прагнення таких продавців якомога більше заробити на обсягах продажів шляхом нібито зниження ціни на цей товар, але при цьому якість такого товару без застосування спеціальної техніки, важко перевірити. В даному випадку мова йде про посилені магнітні ключі, знімач або магніт, що дозволяють зняти жорсткі датчики або теги, які мають у своїй конструкції потужний замок або супер-лок (superlock), як правило, в 12000 Гс (Гаусс)

Неодноразові звернення в нашу компанію клієнтів про те, що ці датчики чомусь не знімаються «посиленими» магнітами, купленими у інших постачальників, які декларують, що це знімачі в 12000 гаус, підштовхнули нашу компанію запустити додатковий сервіс за визначенням магнітної індукції для перевірки таких сумнівних магнітів.

Для надання допомоги клієнтам в такому тестуванні вже придбаного ними протикрадіжного обладнання компанія «Інтелпол» може надати таку послугу абсолютно безкоштовно. Ми завжди раді допомогти і сподіваємося, що наші спільні зусилля змусять інших гравців ринку працювати сумлінніше.