«Бестселер» 2015 року, автономний п'єдестал SI103, отримав оновлення датчика рулетки, а також кабелю датчика, що забезпечить більш плавне зняття сенсора з телефоном / планшетом і, крім цього, збільшить термін служби п'єдесталу в цілому. Був доданий додатковий світлодіод на передню панель п'єдесталу. Слід зазначити і розширення модельного ряду серії SI двома п'єдесталами безпосередньо для планшета або фото / відео-камери.

Поява довгоочікуваного для мереж рітейлу захисту навушників, який повністю убезпечить товар і задовольнить вимоги відкритої викладки, дозволить повністю відмовитися від альтернативних недосконалих рішень. Нові датчики зі сталевим кабелем від InShow не дозволять перерізати або відключити навушники від троса датчика, не пошкодивши гарнітуру, яка захищається при цьому не потрапивши в поле зору менеджерів магазину або камери відеоспостереження.

Коли електронного захисту мало - фікс-сенсори серії B14 вирішать це питання

Рішення, аналогічне захисту навушників, стало доступним і для телефонів / планшетів / плеєрів і будь-якої іншої оргтехніки, яка має стандартний роз'єм 3.5 мм (mini-jack). У випадках, коли торгова зона має велику площу, і в «години пік» персонал магазину може втратити пильність і не почути звукового сигналу, займаючись своїми безпосередніми обов'язками, сенсори B1408/09 не дозволять здійснити несанкціонований винос експонованого товару.