Стоплок антизлодій для гачків 6 мм

Стоплок антизлодій для гачків 6 мм

Оцініть товар:
6/ 5stars

Замок для гачків є досить поширеним захисним засобом товарів, представлених на відкритій викладці. Він використовується для фіксації та блокування товару, які перебувають на гачках-тримачах в торговому залі магазину, супермаркету. Як правило, на панелях розміщується товар малогабаритний і відносно невеликої ваги.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Обов'язкова умова - це наявність упаковки блістера з отвором для гачка. При цьому в таких упаковках знаходиться не лише дешевий товар, але і дорогий, що завжди є спокусою для магазинних злодіїв. А фіксатори стоплоки якраз і допомагають впоратися з цією проблемою. При цьому вони можуть використовуватися різними способами - для блокування усього товару на гачку-утримувачі або для відділення якоїсь одиниці від іншої маси.

Стоплок виготовлений з сучасного ABS- пластика підвищеної міцності. Фіксатор після розблокування за допомогою спеціального металевого знімача легко видаляється з гачка. Через те, що ця операція займає всього декілька секунд, це не змусить покупця чекати, викликаючи дискомфорт під час придбання товару.

Колір: червоний
Матеріал: ABS
Діаметр отвору: 6 мм