Торгові гачки для перфорованої панелі

Відкрита викладка товару суттєво підвищує інтерес покупців і, відповідно, продажу. Але на відкритих стелажах незахищений товар часто стає об'єктом крадіжок.

Захистити продукцію на вітринах допомагають спеціальні гачки для економпанелей, стелажів. Вони забезпечують збереження товару, відкриваючи при цьому вільний доступ покупців до продукції, що дозволяє ознайомитися з характеристиками і зовнішнім виглядом.

Якісні торгові гачки за вигідними цінами в Україні

Захисний гачок призначений для організації товарів у відкритій викладці, на перфорованих панелях, стелажах. Його конструкція продумана таким чином, що відкрити або зламати його непомітно в торговому залі практично неможливо. Дизайн виробу поєднує надійність, міцність, функціональність і 100%-й захист товару.

Придбати гачки за низькою ціною в Києві та Україні пропонує компанія Інтелпол. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід, ми допомагаємо вибрати оптимальний захист продукції будь-якого роду.

Гачки для перфорованої панелі – особливості використання

Основа захисного гачка міцно кріпиться в стіні, стойці або на стелажі. Щоб зняти товар або перенести його в інше місце, необхідно провести відкриття спеціальним ключем-магнітом.

Ці зручні пристрої використовуються для викладки товарів різних груп:

  • кухонне приладдя: мочалки, рукавички, мікрофібра;
  • комп'ютерна периферія: навушники, комп'ютерні мишки, килимки;
  • аксесуари для дрібної електроніки: чохли для мобільних телефонів, карти пам'яті.