Захисні лапи для ноутбука
Захисні лапи для ноутбука

Захисні лапи для ноутбука

Оцініть товар:
2/ 5stars

Захисні лапи для ноутбука є універсальним механічним захистом. Універсальність полягає в тому, що даний захист підходить для будь-якого розміру ноутбука. Відрізняється від інших механічних засобів захисту підвищеною міцністю, надійністю. Незважаючи на те, що конструкція виглядає досить габаритною, встановити її не складе труднощів за лічені секунди.

Розмір: задається вручну

Матеріал: Метал

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Принцип захисту полягає в тому, що парою розсувних штанг з двох сторін затискається монітор ноутбука, і після цього його можна вилучити тільки використовуючи спеціальний ключ від виробника. За рахунок того, що захоплюючі частини захисних лам мають досить невеликі габарити, вони не будуть затуляти монітор ноутбука, якого б розміру він не був. Розміщуються захисні лапи для ноутбука на поверхні вітрин.

Якщо потрібно посилити безпеку механічного захисту, то за бажанням до такої конструкції додатково прикріплюють електронний модуль сигналізації, який оперативно сповіщає щоразу при спробах силового впливу на пристрій.

В нашому магазині можна вибрати і купити найрізноманітніші види захисту для товарів, які не тільки здатні гарантувати їм безпеку, але і вигідно презентувати їх покупцям. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на приємні ціни та високу якість.