Захисний датчик InShow A6132 для Micro USB
 Захисний датчик InShow A6132 для Micro USB
 Захисний датчик InShow A6132 для Micro USB

Захисний датчик InShow A6132 для Micro USB

Оцініть товар:
2/ 5stars

Захисний датчик INSHOW A6132 для micro usb є невід'ємною частиною лінійно-модульної захисту, яка використовується для захисту електронних товарів в мобільних салонах, магазинах електроніки, супермаркетах і т.д.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Ця система захищає товар, має функцію електроживлення, завдяки чому покупці в будь-який час можуть ознайомитися ближче з функціоналом викладеної продукції. Всі електронні товари відрізняються один від одного не тільки технічними характеристиками, але і роз'ємами живлення. Представлений захисний датчик INSHOW A6132 для micro usb підходить для захисту тих пристроїв, які мають micro usb-порт (планшети, смартфони). Тому даний спеціалізований датчик призначений для підключення безпосередньо в порт пристрою, що захищається. Такі датчики дуже практичні через свої невеликі розміри, встановити їх можна легко і швидко. При цьому забезпечується надійний захист. Якщо була зроблена спроба від'єднати датчик або пошкодити провід, який з'єднує його з контролером, лунає звукова сигналізація. Наявність гнучкого кабелю оптимізує роботу продавця, оскільки товар можна вільно викладати звичним способом.

Якщо ви вирішили купити датчики для захисту в нашому магазині, то разом з вигідною вартістю, ви отримуєте якість (відповідність світовим стандартам), надійність, тривалий термін експлуатації.

Колір: білий
Матеріал: ПВХ, ABS
Довжина: 1200 мм
Тип захищається роз'єму: Micro USB
Функція підзарядки пристрою: є
Інтерфейс для підключення до контролера: USB