Акустомагнітні ручні детектори

Одним з необхідних технічних засобів, що застосовуються або використовуються в комплексі з акустомагнітними антикражними системами є акустомагнітний ручний детектор. Застосування цих пристроїв почалося майже одночасно з виробництвом антикражних систем цієї ж технології. Як правило, купуючи системи, перед клієнтом часто постає питання: яким чином викрити злодія в тому, що він вкрав промаркірований товар? Адже товар може бути захований під одягом, в кишені, під шапкою, якщо це взимку, та де завгодно, а обшукувати приватним охоронним структурам підозрюваного в крадіжці заборонено згідно із законом.

Тому вихід тільки один - не торкаючись до людини, підозрюваної в крадіжці товару, за допомогою такого пристрою - акустомагнітного ручного детектора, просканувати цю людину на невеликій відстані так, як приблизно це роблять в аеропортах для виявлення металу. Процедура ідентична. При виявленні у злодія промаркованого викраденого товару, прилад видає звуковий і світловий сигнал. Маючи в своєму розпорядженні такі ручні детектори, співробітники охоронних фірм, які здійснюють контроль за виходом покупців з касової зони торгового залу магазину, супермаркету, в яких інстальовані антикрадіжні системи, відчувають себе досить впевнено. Конструкція, зовнішній вигляд, розміри і форми акустомагнітних ручних детекторів різноманітні у різних виробників. Ці пристрої автономні і їх батареї замінюються повністю при розрядці. Всередині корпусів акустомагнітні ручні детектори складаються з плати електроніки та антени приймача-передавача акустомагнітних сигналів, тільки в зменшеному розмірі, а також джерела живлення. Цим і визначається невелика зона дії або сканування приладу, але достатня для виявлення маркованого товару.

Мета його застосування одна - виявити у покупця, вірніше сказати, у підозрюваного в скоєнні крадіжки товар і викрити його в цьому.

Купити акустомагнітний детектор можна в будь-якій компанії в Україні, що поставляє антікражние системи. Як правило, його ціна залежить від якості виготовлення і бренду виробника. Компанія «Інтелпол» в Києві може запропонувати придбати такий детектор хорошої якості і відповідної вартості.