Магнітний знімач стандартний
Магнітний знімач стандартний

Магнітний знімач стандартний

Оцініть товар:
2/ 5stars

Найпершим і простим в лінійці магнітних ключів-знімачів, використовуваних для зняття жорстких захисних протикрадіжних датчиків, розташовується магнітний знімач стандартний. Зовнішній вигляд і форма практично однакова у багатьох постачальників, але представлений на нашому сайті товар вироблений в компанії ONTIME, однією з лідерів протикрадіжного обладнання.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

За своєю конструкцією він являє металевий хромований циліндр, з круглим поглибленням вгорі за розміром діаметра замку жорсткого датчика. Магнітна сила такого знімача становить, як правило близько 4500 G (Гаусс). Як правило, цей пристрій можна встановити або закріпити до столу на касовому вузлі магазину. Розблокування відбувається шляхом переміщення замку датчика в поглиблення з наступним натисканням на голку, яка фіксує захищений товар. Після легкого клацання товар можна звільнити від захисту.

Зазвичай такий ключ вигідно застосовувати на невеликих торгових точках, де асортимент товару невеликий. Купити його можна в компаніях, які здійснюють комплексні поставки протикрадіжного обладнання, таких як «Інтелпол», що мають багаторічний досвід продажів і досить високий рейтинг на ринку України. Тому перш ніж замовити даний вид товару, необхідно отримати консультацію, яку вам якісно нададуть в цій же компанії, що є представником постачальника ONTIME в Україні.

Матеріал: алюміній
Колір: срібло
Розміри: Ø68 х 25 мм
Вага: 0,33 кг
Магнітна сила: 4500 Gauss