Лічильник відвідувачів WIFI зі знімними акумуляторами
 Лічильник відвідувачів WIFI зі знімними акумуляторами
 Лічильник відвідувачів WIFI зі знімними акумуляторами

Лічильник відвідувачів WIFI зі знімними акумуляторами

Оцініть товар:
4/ 5stars

Лічильник клієнтів зі знімними акумуляторами - це двонаправлена система підрахунку відвідувачів з енергоживленням від акумуляторів, яка відрізняється від своїх облаштувань аналогів-попередників спрощенням операції зарядки вбудованих батарей.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Цей пристрій для підрахунку відвідувачів є оптимальним рішенням, на відміну від попередніх моделей, що дозволяє оптимізувати процес зарядки акумуляторів електроживлення, не підключаючи в електророзетку зарядний пристрій до самих лічильників у безпосередній близькості від них. Досить від'єднати знімний акумулятор і заряджати його у будь-якому місці, там, де знаходяться розетки.

Це процес можна здійснювати в нічний час, оскільки більшість об'єктів торгівлі закрито і немає необхідності підрахунку клієнтів вночі.

Ще одна особливість нового лічильника клієнтів - це більше місткий акумулятор потужність в 2200mah. Для порівняння: місткість акумуляторів попередніх моделей не більше 1400mah. За рахунок цього, час роботи пристрою збільшений до 40 днів.

Система складається з двох електронних пристроїв - передавача і приймача, корпуси яких виготовлені з білого пластика АВS і мають елегантний зовнішній вигляд, що вписуються в дизайн будь-якого магазину або торгового центру.

Якщо перед вами стоїть завдання вивчити попит на товари вашого магазину за допомогою відвідуваності клієнтів і підвищити рівень продажів, то двонаправлений лічильник клієнтів зі знімним акумулятором - це саме та система, яка успішно впорається з вирішенням такого питання.

Лічильник, як і його попередник, передає дані про відвідуваність на хмарний сервер, з можливістю доступу через особистий кабінет клієнта.

Для того, щоб придбати таке устаткування, вам необхідно або залишити заявку на сайті www.intelpol.ua, або ж подзвонити в офіс компанії INTELPOL і кваліфіковані фахівці нададуть вам повний об'єм необхідної інформації і проконсультують з питання купівлі.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри (одного сенсору): 80 х 75 х 21 мм
Напруга живлення: 4,2 V
Підключення до сервера: Wi-Fi
Wi-Fi стандарт IEEE 802.11 b/g/n
Рекомендована відстань між сенсорами: 90-500 см
Місткість акумулятора : 2200 mAh
Автономне зберігання статистики : до 6 місяців
Автономний час роботи акумуляторів : до 40 днів
Налаштування параметрів роботи : Web, Android app.