Лічильник відвідувачів GSM
Лічильник відвідувачів GSM

Лічильник відвідувачів GSM

Оцініть товар:
1/ 5stars

Знятий з виробництва

Найбільш популярним, модним і функціональним в 2008-2013-х роках, бестселером свого роду, був до останнього часу лічильник відвідувачів моделі GSM. Його інсталювали практично всі нові і діючі торгові центри України, а також великі мережі рітейлу.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Найбільшою його перевагою і особливістю є те, що за допомогою мобільного інтернету, вся інформація про кількість відвідувачів за допомогою ПЗ, завантажувалася на сайт користувача. Тобто, при наявності інтернету, в будь-якій точці світу, авторизувавшись на сайті, клієнт має можливість отримати он-лайн інформацію (в різних форматах і графіках, діаграмах і т. ін.) по об'єкту на всіх входах, де були встановлені лічильники.

Для його підключення на об'єкті було потрібно не так вже й багато факторів або складових: наявність постійного електроживлення, присутність стабільного сигналу оператора мобільного зв'язку і своєчасне поповнення рахунку на SIM-карті або декількох картах. При будь-яких змінах обстановки не об'єкті: відсутності електроживлення, блокування (перекритті) зони підрахунку тощо, вся статистика зберігалася в пам'яті бази лічильника і при відновленні нормального режиму його функціонування передавалася на сайт.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри (одного сенсора): 102 х 54 х 30 мм
Напруга живлення: 12 V
Підключення до сервера: GSM-канал
Рекомендована відстань між сенсорами: 1,5-5 м
Захист від тривалого перекриття: звуковий сигнал