Автономний лічильник відвідувачів WI-FI
Автономний лічильник відвідувачів WI-FI

Автономний лічильник відвідувачів WI-FI

Оцініть товар:
5/ 5stars

Знятий з виробництва

При наявності на об'єкті стійкої мережі Wi-Fi, одним із вдалих рішень підрахунку відвідувачів може бути автономна система підрахунку, що має функцію передачі даних під паролем по мережі Wi-Fi безпосередньо на абсолютно безкоштовний хмарний сервер нашої компанії або ж на виділений хостинг користувача-клієнта.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Основна перевага даного девайса - автономність. Якщо неможливо прокласти кабель електроживлення або встановити розетку 220В, то дана модель системи підрахунку є просто незамінним рішенням. Це дуже часто зустрічається в ТЦ, як в Києві, так і в інших містах України, де на вхідній групі використовуються суцільні скляні вітрини. Мобільність і зручність даних лічильників також полягає в тому, що відсутність стаціонарного підключення дає можливість переносити їх з одного об'єкта на інший. Це досягається тим, що в сенсорах використовуються вбудовані акумулятори ємністю 1400 мА·год. Тому на відміну від інших моделей виробника, вони забезпечать безперебійну роботу протягом практично цілого календарного місяця без підзарядки.

І ще однією важливою особливістю цієї моделі лічильників відвідувачів є можливість налаштування параметрів Wi-Fi через додаток на ОС Android. У разі, коли відбулася заміна налаштувань роутера або маршрутизатора в цілому, то немає необхідності у виклику фахівця на об'єкт - досить звернутися в сервісний центр компанії Інтелпол, після чого наш клієнт отримає вичерпну інструкцію і софт для оперативного виправлення ситуації і відновлення передачі даних на сайт.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри (одного сенсора): 57 х 70 х 25 мм
Напруга живлення: 4,2 V
Підключення до серверу: Wi-Fi
Wi-Fi стандарт IEEE 802.11 b/g/n
Рекомендована відстань між сенсорами: 90-500 см
Автономне зберігання статистики: до 6 місяців
Автономний час роботи акумуляторів: до 30 днів
Налаштування параметрів роботи: Web, Android app.