RFID протикрадіжна система Mini DUAL

RFID протикрадіжна система Mini DUAL

Оцініть товар:
1/ 5stars

Безпека магазину і товарів - це один з найважливіших факторів, які забезпечують прибуток від вашого бізнесу, тому до цього питання необхідно підходити відповідально. Подбати про це можливо, якщо встановити в приміщеннях якісні протикрадіжні системи. Однією з таких є Mini DUAL - сучасний функціональний пристрій, який гарантовано допоможе вам підвищити внутрішню безпеку.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Особливості та переваги Mini DUAL

Система Mini DUAL відмінно підійде для сучасного торгового центру, супермаркету, магазину, елітного бутика, складу, офісу або будь-якого іншого приміщення з товарами. Систему можна використовувати в будь-яких сферах, на відміну від традиційних протикрадіжних магазинних рамок. Вона має безліч вигідних характеристик:

  • Високий рівень безпеки. Протикрадіжна RFID-система спрацьовує в 99%, що є одним з кращих показників на ринку аналогічних пристроїв. Вона має підвищений захист і може сканувати через перепони. Крім того, система RFID захищена від перешкод, що повністю виключає помилкові спрацьовування.
  • Розмір і кріплення. Mini DUAL монтується до стелі і має невеликі розміри, що дозволяє приховати її від сторонніх очей.
  • Можливість інтеграції з іншими системами. Наприклад, за допомогою спеціальної програми, RFID можна підключити до дверей або турнікету, щоб вони блокувалися під час спрацьовування сигналізації.
  • Зручність. Система дуже легка і зручна в експлуатації, може використовуватися навіть тими, хто раніше не працював з таким пристроєм.
Робоча частота: 865-868 MHz
Колір: білий / чорний / під замовлення
Розміри одного зчитувача: 260 х 260 х 45 мм
Тип кріплення: настінний / стельовий
Вага одного зчитувача: 2 кг
Джерело живлення: DC 9V, 3A
Відстань детектування: 130-220 см
Наявність унікального коду: є
Можливі інтеграції: Підключення до магнітного замку для блокування дверей; ПО для ведення статистики про спроби крадіжки; Система надшвидкої інвентаризації.
Додатково
Комплект поставки: Зчитувач - 2 шт., Блок живлення, кронштейн для кріплення - 2 шт., світлозвукова сирена
Гарантія: 12 місяців від виробника