Захисний сейфер прозорий SF5020 DVD Ultra Safer із замком NORMAL LOCK
Захисний сейфер прозорий SF5020 DVD Ultra Safer із замком NORMAL LOCK

Захисний сейфер прозорий SF5020 DVD Ultra Safer із замком NORMAL LOCK

Оцініть товар:
1/ 5stars

Захисний cейфер прозорий SF5020 dvd ultra safer із замком normal lock використовується для захисту тих дрібногабаритних предметів, на які звичайні датчики встановити неможливо. У таких випадках і рекомендовано використання боксів, які мають прозорий, протиударний корпус.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Такі засоби захисту через підвищену міцность, нереально зламати, щоб не привернути до себе увагу. Відкривають його за допомогою спеціального знімача безпосередньо перед покупкою товару. Захисний сейфер прозорий SF5020 dvd ultra safer передбачає розміщення всередині одного диска. Щоб посилити захист від крадіжок у сейфер поміщають етикетки на основі акустомагнітної або радіочастотної технології. Зазвичай вибирають ту технологію, яка використовується для захисту товарів в конкретному магазині. На продаж товару сейфери не впливають негативно, оскільки покупець може ознайомитися з інформацією і через прозорі стінки боксу, а відкриття відбувається за кілька секунд, тому ніякого дискомфорту при обслуговуванні не спостерігається.

Якщо ви хочете купити це або будь-яке інше обладнання по захисту товарів для своєї торгової точки, звертайтеся в компанію Intelpol. Тут вам завжди допоможуть і підберуть найбільш оптимальний захист під ваші вимоги і умови.

Робоча частота: 8,2 MHz / 58 KHz
Колір: прозорий
Розміри внутрішні: 194 x 144 x 17 мм
Розміри зовнішні: 223 x 153 x 23 мм
Тип замка: Normal lock
Гачок для панелі: є