Викрутка multi-tool для захисних затискачів

Викрутка multi-tool для захисних затискачів

Оцініть товар:
1/ 5stars

Викрутка multi-tool для захисних затискачів відноситься до групи додаткових аксесуарів. Без цього елемента був би неможливий захист типу j-plug lock. Цей різновид механічного захисту використовується для смартфонів і особливо популярний в європейських країнах.

Викрутка multi-tool для регулювання захисних затискачів.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Дана викрутка multi-tool для захисних затискачів купується окремо, і є унікальною, запатентована брендом-виробником. За допомогою цієї викрутки адаптер захисного троса легко фіксується в гнізді гаджета, або при необхідності, навпаки, витягується. Для цього на ключі є нестандартна головка, адаптована під роз'єм для гарнітури. Операція займає кілька секунд, тому не заподіює дискомфорт при обслуговуванні покупців. І зняти захисний трос без такого спеціального ключа, щоб вкрасти товар, не уявляється можливим.

Навіть якщо ви не врахуєте необхідність такого ключа для організації захисту ваших товарів, наші співробітники обов'язково про це нагадають. Intelpol - це не тільки багатий асортимент захисних пристроїв, вигідні ціни, але ще і високоякісний сервіс, незалежно від того, звертаєтеся ви чи ні, щоб організувати захист товарів для невеликої торгової точки або великого гіпермаркету.