Пульт дистанційного керування SafePlay

Пульт дистанційного керування SafePlay

Оцініть товар:
1/ 5stars

Пульт дистанційного керування SAFEPLAY використовується для всіх захисних систем цього бренду. У всій продукції SAFEPLAY інтегрована інфрачервона система управління. Тому і представлений пульт працює на інфрачервоній технології.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Його перевагою є те, що на відміну від радіоканальних пультів, його сигнал не представляється можливим перехопити дистанційно. Також до вигідних сторін даного пульта слід віднести ергономічну форму( легко поміщається в долоні) і універсальність застосування.

Для того, щоб відключити сигналізацію при спрацьовуванні, потрібно враховувати діапазон дії інфрачервоного променя. Якщо в цілому для інфрачервоних технологій відстань активності променя становить близько 10 метрів, то для бренду SAFEPLAY і його пристроїв характерні більш специфічні умови. Відключення або управління роботою захисних датчиків пульт виконує не більше, ніж з 1-3 метрів.

Пульт дистанційного керування SAFEPLAY ви можете купити в необмеженій кількості на одну торгову точку. Також для правильного налаштування роботи обладнання, ви завжди можете звертатися за допомогою до наших фахівців.