Пульт дистанційного керування InShow

Пульт дистанційного керування InShow

Оцініть товар:
1/ 5stars

Пульт дистанційного керування INSHOW використовується для настройки системи проти крадіжок, відключення звукової сигналізації. Використовується для будь-яких захисних систем і конфігурацій від бренду INSHOW.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Це додаткове обладнання хоч і не володіє такою цінністю, як блоки управління або датчики, однак без цього елемента складно уявити повнофункціональний стан системи проти крадіжок. Даний пульт управління працює з використанням каналу радіозв'язку, тому має деякі відмінності від пульта з інфрачервоною технологією.

Для того, щоб деактивувати сигналізацію, що спрацювала (модуль, п'єдестал), немає необхідності направляти пульт на пристрої, які знаходяться під захистом. Перевагою є те, що сигнал передається на великі відстані, близько 20 метрів і більше. Дана особливість дозволяє продавцю або консультанту відключити тривожну сигналізацію в будь-якому місці магазину, навіть якщо він знаходиться на своєму робочому місці. Це говорить про практичність і зручність використання пультів дистанційного керування INSHOW.

В нашому інтернет магазині завжди найповніший асортимент з досить конкурентоспроможними цінами. Ми допоможемо вам знайти те, що вам потрібно для захисту вашої категорії продуктів, з оптимальною презентацією, яка збільшує продажі. Захист від крадіжок - це зменшення втрат і витрат, і, відповідно, оптимізація результатів вашої діяльності.