Конектор для підзарядки Micro USB

Конектор для підзарядки Micro USB

Оцініть товар:
2/ 5stars

Практично будь-який електронний товар з'єднується з зовнішніми пристроями за допомогою спеціальних кабелів. Для встановлення контакту використовуються різні порти. Конектор для підзарядки micro usb належить до групи додаткових аксесуарів, без яких не представляється можливим повноцінне використання протикрадіжних систем в умовах відкритої викладки.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Конектор використовується для підключення до презентованих товарів, тим самим забезпечуючи їм електроживлення. Сумісний з усіма пристроями, які мають роз'єм для зарядки micro usb. Це високоефективне і швидке з'єднання для захисних датчиків.

Таким чином, коннектор для підзарядки micro usb утворює замкнутий ланцюг в протикрадіжній системі, забезпечуючи захист і електроживлення. Завдяки тому, що в нашому інтернет магазині представлений великий асортимент додаткових аксесуарів, без зусиль можна підібрати з'єднання навіть для самих нових електронних товарів. У нас можна підібрати або окремі компоненти системи проти крадіжок, або ж купити повністю комплект всього необхідного обладнання.