Захисний трос J-PLUG для роз'єму mini-jack 3.5 мм

Захисний трос J-PLUG для роз'єму mini-jack 3.5 мм

Оцініть товар:
1/ 5stars

Захисний трос J-PLUG для роз'єму mini-jack 3.5 мм користується підвищеним попитом не тільки в нашій країні, а й за кордоном через свою практичність і універсальність. Підходить для різних пристроїв, які мають роз'єм mini-jack 3.5 мм, іншими словами, гніздо для навушників. А до таких пристроїв відносять смартфони, планшети, ноутбуки, колонки і т.д. Трос простий в експлуатації, проте вимагає спеціального ключа, щоб встановити адаптер в гніздо, а потім його вилучити.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Даний ключ можна купити окремо, він є унікальним, запатентований виробником. З одного боку, як уже було сказано вище, знаходиться адаптер для з'єднання з технікою, а з іншого боку передбачено круглу основу, яка виконана з високоякісного алюмінію. Встановити дану основу на поверхні можна двома способами, в залежності від умов розташування. Або приклеїти за допомогою спеціальної наклейки, або механічно закріпити за допомогою гвинтів. З’єднувальний трос виконано з армованої сталі, довжина його становить 60 см.

Захисний трос J-PLUG для роз'єму mini-jack 3.5 мм, крім основної функції, дозволяє вигідно презентувати товар, а також надати покупцеві свободу при ознайомленні з функціоналом гаджетів.

Велика розмаїтість датчиків в нашому магазині дозволяє підібрати найбільш оптимальні пристрої для захисту, виходячи з ваших умов бізнесу і категорії товарів.