Контролер SafePlay SP3008 для захисту 8 пристроїв

Контролер SafePlay SP3008 для захисту 8 пристроїв

Оцініть товар:
2/ 5stars

Контролер SAFEPLAY SP3008 для захисту 8 пристроїв є центральним модулем при організації лінійно-модульного захисту товарів в умовах відкритої викладки. До нього підключається 8 пристроїв через порт RJ-45 (по 4 з кожного боку). Таким чином здійснюється не тільки захист електроніки, а й забезпечення товару електроживленням. Якщо відбулося порушення цілісності хоча б одного датчика, відразу ж спрацьовує звукова сигналізація.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Щоб забезпечувати безперервний захист електроніки, даний контролер має вбудовані акумулятори. У разі відключення живлення від мережі, система переходить на автономне живлення і підтримує нормальне функціонування захисту.

Для установки котролера в магазині, краще вибирати місце, недоступне для покупця. Довжини кабелів датчиків, які приєднуються для цього, цілком достатньо. Через те, що за допомогою одного такого модуля можна захистити найрізноманітніші електронні товари, починаючи від навігаторів і закінчуючи ноутбуками. З цієї причини лінійно-модульні захисні системи і користуються підвищеним попитом серед підприємців.

Купити або замовити контролер SAFEPLAY SP3008 для захисту 8 пристроїв можна в нашому магазині з будь-якої точки України, а наші фахівці завжди готові відповісти на питання, що виникають.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри: 105 мм х 70 мм х 25 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Інтерфейс для підключення кабелю: RJ-45
Рівень сигналу тривоги: 100 dB
Можливість автономної роботи: до 150 годин
Віддалене управління: є
Параметри блоку живлення: 12V, 5A