Контролер SafePlay SP3002 для захисту 2 пристроїв

Контролер SafePlay SP3002 для захисту 2 пристроїв

Оцініть товар:
1/ 5stars

Контролер SAFEPLAY SP3002 для захисту 2 пристроїв відноситься до багатоканальної захисної системи, використовується для забезпечення захисту електронних товарів, які представлені в магазині на стелажах і відкритих вітринах.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Даний контролер має досить компактні габарити, не займає багато місця, має світлову індикацію для контролю за станом захисту. Оскільки передбачено всього два порти, в які підключаються протикрадіжні датчики, даний модуль використовують для захисту невеликих товарних груп, що знаходяться в умовах відкритого доступу.

Для забезпечення безперервного захисту електроніки контролер SAFEPLAY SP3002 має вбудовані акумулятори. У випадках відключень від електромережі, пристрій переходить на автономний режим живлення і продовжує підтримувати захист у звичному робочому режимі.

Щоб встановити контролер в торговому залі, краще вибирати місце подалі від вільного доступу покупців. Систему складно обдурити зловмисникам, вона моментально реагує сигналізацією при пошкодженні кабелю або при спробі від'єднати датчик.

В нашому магазині ви завжди можете знайти сучасні та вигідні рішення для захисту будь-якої групи товарів за доступними цінами.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри: 60 мм х 60 мм х 35 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Інтерфейс для підключення кабелю: USB
Рівень сигналу тривоги: 100 dB
Можливість автономної роботи: до 150 годин
Віддалене управління: є
Параметри блоку живлення: 12V, 5A