Контролер InShow S3123 для захисту 12 пристроїв

Контролер InShow S3123 для захисту 12 пристроїв

Оцініть товар:
2/ 5stars

Контролер INSHOW S3123 для захисту 12 пристроїв використовується в магазинах і салонах, де товар розміщується на відкритих вітринах, і дозволяє вирішити ряд проблем, пов'язаних з крадіжками смартфонів, планшетів, фотокамер і інших гаджетів.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Оскільки контролер відноситься до лінійно-модульного захисту, передбачається приєднання датчика до кожного презентованого пристрою, які, в свою чергу, підключені до блоку охоронної системи. Для забезпечення захисту пристроїв в контролері передбачено 12 портів. Крім захисту і вигідної презентації товарів, забезпечується також і паралельне електроживлення, що дозволяє покупцям ознайомитися з функціоналом і меню пристроїв.

Щоб встановити контролер INSHOW S3123 для захисту 12 пристроїв в магазині, потрібно для цього вибрати недоступне для покупців місце. При спробах від'єднати датчик від пристрою або в разі порушення цілісності проводки, тут же надходить сигнал тривожної сигналізації.

Купити вигідно цю або іншу модель контролера ви завжди можете в нашому інтернет магазині. У разі виникнення питань, завжди можете отримати вичерпну консультацію від наших спеціалістів.

Колір: чорний / білий
Матеріал: ABS
Розміри: 240 мм х 116 мм х 35 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Інтерфейс для підключення кабелю: RJ-11
Рівень сигналу тривоги: 120 dB
Можливість автономної роботи: до 150 годин
Віддалене управління: є
Параметри блоку живлення: 5V, 10A