Контролер InShow F3083 для захисту 8 пристроїв

Контролер InShow F3083 для захисту 8 пристроїв

Оцініть товар:
1/ 5stars

Контролер INSHOW F3083 для захисту 8 пристроїв служить для забезпечення надійного захисту товару в умовах відкритої викладки. Від інших представлених на нашому сайті контролерів, дана модель, по-перше, відрізняється за типом конструкції, що відразу впадає в очі. По-друге, крім того, що передбачено 8 портів для 8-ми пристроїв, вгорі навпроти кожного порту є світлова індикація, щоб стежити за робочим станом приєднаного датчика.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Кожен власник магазину, який вибирає купити контролер для лінійно-модульного захисту, робить вигідний вибір, оскільки забезпечення 8-ми пристроїв обійдеться дешевше, ніж це робилося б окремо (автономні моделі). Даний контролер дуже простий в обслуговуванні і зручний у використанні, для установки потрібно вибирати місце поза зоною доступу покупців. Якщо хоча б один з усіх датчиків в ланцюзі був від'єднаний, спрацьовує сигнал тривоги. Крім забезпечення захисту, відбувається також електроживлення всіх приєднаних пристроїв.

У нас ви завжди можете вибрати найоптимальнішу модель пристрою, щоб якісно захистити товар на відкритій викладці. Перед покупкою, пристрій можна протестувати і переконатися в його якості.

Колір: чорний / білий
Матеріал: ABS
Розміри: 200 мм х 120 мм х 53 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Інтерфейс для підключення кабелю: USB
Рівень сигналу тривоги: 120 dB
Можливість автономної роботи: до 150 годин
Віддалене управління: є
Параметри блоку живлення: 12V, 7A