Контролер InShow A3023 для захисту 2 пристроїв

Контролер InShow A3023 для захисту 2 пристроїв

Оцініть товар:
1/ 5stars

Контролер INSHOW A3023 для захисту 2 пристроїв є основною частиною лінійно-модульної системи захисту товарів на відкритій викладці. До виробу приєднаний датчик, який в свою чергу підключений до контролера.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Перевагою такої захисної системи є те, що підключені до неї пристрої будуть захищені навіть при перебоях з електропостачанням. Як тільки було відключене зовнішне джерело електроживлення, контролер починає отримувати живлення від вбудованих акумуляторів.

Оскільки в даному контролері передбачено всього два порти для підключення датчиків, він використовується для захисту невеликих груп товарів, які знаходяться у відкритому доступі. Про робочий стан захисту можна дізнатися по світловій індикації, яка передбачена в контролері.

Контролер INSHOW A3023 для захисту 2 пристроїв відрізняється компактними розмірами, тому, щоб його встановити, не потрібно багато місця. Якщо для цих цілей вибирається розміщення прямо на стелажі, то викладка при цьому буде виглядати також презентабельно і естетично. Сигналізація буде спрацьовувати в тому випадку, якщо була зроблена спроба від'єднання датчика або порушення цілісності проводки.

Даний контролер від торгової марки INSHOW завжди можна знайти або замовити в нашому магазині. Крім того, що у нас ви завжди можете вибрати і купити якісний захист для товарів, є можливість отримати вичерпну відповідь на будь-яке питання від досвідчених фахівців.

Колір: чорний / білий
Матеріал: ABS
Розміри: 120 мм х 60 мм х 30 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Інтерфейс для підключення кабелю: USB
Рівень сигналу тривоги: 120 dB
Можливість автономної роботи: до 150 годин
Віддалене управління: є
Параметри блоку живлення: 5V, 4,5A