Захисний датчик InShow A6420 для USB

Захисний датчик InShow A6420 для USB

Оцініть товар:
1/ 5stars

Захисний датчик INSHOW A6420 для usb - це складовий елемент лінійно-модульного захисту товарів в магазинах. Даний датчик підключається до контролера, який працює від мережі, тому всі товари що захищаються також отримують і електроживлення. Це важливо для презентації електронних пристроїв, адже покупці можуть в будь-який момент познайомитися ближче з функціями гаджета.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Використовується датчик INSHOW A6420 для захисту всіх тих пристроїв, в конструкції яких передбачений usb-порт. В цей порт і потрібно встановити датчик. Підключення та відключення від захисту виконується просто і швидко, крім того такі датчики практично непомітні і не відволікають увагу покупців. Забезпечується презентабельний вигляд стелажа, можливість розміщення більшої кількості товарів на вітрині, оскільки датчик не займає стільки місця, як у випадку автономного захисту. Сигналізація буде спрацьовувати кожного разу при спробі від'єднати датчик або пошкодити кабель.

Ці та інші товари для забезпечення захисту ваших товарів ви завжди можете знайти в нашому магазині. Навіть якщо ви не знайшли те, що потрібно, краще проконсультуйтеся з менеджером, багато моделей можна замовити або знайти гідну альтернативу.

Колір: білий
Матеріал: ПВХ, ABS
Довжина: 1200 мм
Тип захищається роз'єму: USB
Функція підзарядки пристрою: є
Інтерфейс для підключення до контролера: USB