RFID UHF мітка для ідентифікації автомобіля на бампер / номерний знак багаторазова

RFID UHF мітка для ідентифікації автомобіля на бампер / номерний знак багаторазова

Оцініть товар:
1/ 5stars

RFID UHF мітка для ідентифікації автомобіля на бампер/номерний знак багаторазова є надійним пристосуванням, яке використовується без побоювання про його пошкодження і не залежить від його місця розташування, що дозволяє надійно захистити будь-яку інформацію про конкретний транспортний засіб.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

RFID UHF мітка для автомобіля на бампер або номерний знак являє собою жорстку бирку, яка в силу своїх функціональних і конструктивних властивостей може використовуватися, як компонент RFID технології, багаторазово, для ідентифікації певних категорій автотранспорту, що мають допуск на специфічні об'єкти, якими можуть бути різні підприємства закритого типу: охоронювані комплекси, офісні центри, підземні та відкриті паркінги, в'їзди в житлові квартали і гаражі.

Крім цього, такі об'єкти як автовокзали, аеропорти, морські порти і логістичні термінали, митниці та ін. також можуть використовувати RFID UHF мітку багаторазову при ідентифікації автомобіля для обмеження доступу на ці об'єкти іншого транспорту.

Для того, щоб купити RFID UHF мітку для ідентифікації автомобіля на бампер/номерний знак багаторазову, вам досить замовити необхідну кількість цього товару на сайті intelpol.ua.

При відсутності необхідної вам кількості, ви можете зателефонувати безпосередньо в компанію Intelpol, де кваліфіковані менеджери нададуть вам необхідну допомогу в замовленні та проконсультують з усіх питань.

Багаторічний імідж нашої компанії Intelpol, підтверджений численними позитивними відгуками та рекомендаціями клієнтів, розміщеними на її сайті intelpol.ua.

Робоча частота: 860-960 Mhz
Матеріал: IP68 ABS
Колір: чорна / під замовлення
Розміри: 132х22х5 мм
Пам'ять EPC: 96 біт
Пам'ять користувача: 512 біт
Чіп: Alien Higgs-3
Робоча температура: -20 ℃ ~ + 100 ℃
Можливість перезапису: 100 000 разів
Термін служби: більше 10 років
Відстань зчитування: 4-15 м
Можливість шифрування: є