RFID UHF мітка для електроніки або металевих виробів гнучка

RFID UHF мітка для електроніки або металевих виробів гнучка

Оцініть товар:
1/ 5stars

RFID UHF мітка для електроніки або металевих виробів гнучка являє собою ще один елемент в лінійці спеціальних пристосувань, що дозволяють ідентифікувати і вести облік електронних товарів та металевих виробів за допомогою RFID технології.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Різноманіття існуючих товарів і виробів тягне за собою всілякі модифікації міток для їх ідентифікації, якою і є в даному випадку RFID UHF мітка для електроніки або металевих виробів гнучка. Широкий спектр товарів електроніки, представлених в роздрібних мережах необхідно захистити від крадіжок і ідентифікувати. З цим завданням успішно справляється RFID технологія і одна з її складових частин - RFID UHF мітка гнучка для електроніки.
Виконана із пластику ABS, вона не схильна до впливу будь-яких зовнішніх факторів, а інформація про конкретний товар, яка знаходиться в ній, ніяк не може бути вилучена без застосування спеціального пристрою - зчитувача. Крім цього, ця мітка може використовуватися і як RFID UHF мітка для металевих виробів, таких як всілякі інструменти, садовий інвентар, кухонне приладдя та ін. Вона також ідентифікує і враховує кожну одиницю товару, завдяки спеціальному унікальному коду, прошитому в мітці.

Якщо вам необхідно придбати комплект обладнання RFID технології з використанням RFID UHF міток для електроніки або металевих виробів, вам краще всього звернутися в компанію-інсталятор таких систем. В Україні такою компанією є Intelpol (м. Київ), яка має багаторічний досвід інсталяції якісного обладнання від перевірених постачальників.

На сайті intelpol.ua ви можете замовити комплект необхідного вам обладнання, а якщо при цьому у вас з'являться питання, то кваліфіковані співробітники з задоволенням дадуть відповіді на них. Про імідж компанії свідчать численні позитивні відгуки і рекомендаційні листи клієнтів, які розміщені на цьому ж сайті intelpol.ua. Ми раді будемо бачити вашу компанію серед наших клієнтів.

Робоча частота: 860-960 Mhz
Матеріал: IP68 ABS
Колір: чорна / під замовлення
Розміри: 65х35х1,25 мм
Пам'ять EPC: 128 біт
Пам'ять користувача: 32 біт
Чіп: Impinj Monza R6-P
Робоча температура: -20 ℃ ~ + 75 ℃
Можливість перезапису: 100 000 разів
Термін служби: більше 10 років
Відстань зчитування: 2-5 м
Можливість шифрування: є