Мітка RFID (UHF) для ювелірних виробів

Мітка RFID (UHF) для ювелірних виробів

Оцініть товар:
1/ 5stars

Мітка RFID (UHF) для ювелірних виробів є мініатюрним пристроєм, який використовується для запису і зчитування інформації про товар. Для цього кожній одиниці виробу привласнюється свій унікальний код, який потім і зчитується або рамками на виході, або ручними зчитувачами.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Перевагою використання такої технології є те, що інформація зчитується точно і безпомилково, кожна одиниця буде ідентифікована серед усього розмаїття в асортименті ювелірного магазину. Мітка RFID (UHF) для ювелірних виробів виконує не тільки протикрадіжну функцію, але ще дозволяє вести облік товару, інвентаризація з ними проходить легко і швидко. Також зручно знаходити і сортувати ювелірні вироби на вітринах або в магазині. Мітки настільки мініатюрні, що просто не можуть зіпсувати товарний вигляд виробу.

Автоматизуються практично всі робочі процеси ювелірного магазину і, як наслідок, ручна праця зведена до мінімуму. При цьому потрібен мінімальний набір обладнання: стаціонарні і мобільні зчитувачі, самі мітки. Система обліку легко інтегрується і проста у використанні.

Робоча частота:

860-928 Mhz

Матеріал:

pET

Колір:

біла / під замовлення

Розміри:

68х13 мм

Пам'ять EpC:

128 біт

Чіп:

Impinj Monza 5

Можливість перезапису:

100 000 разів

Відстань зчитування:

2-4 м

Можливість шифрування:

є