Лічильник відвідувачів вертикальний 3D стереолічильник

Лічильник відвідувачів вертикальний 3D стереолічильник

Оцініть товар:
4/ 5stars

Вертикальний лічильник відвідувачів - це сучасне обладнання для проведення аналізу відвідуваності супермаркету, торгового центру і інших закладів. Монтується безпосередньо над входом в торгове приміщення.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Принцип роботи:

Такий стереолічильник здатний з максимальною точністю підрахувати щільний потік відвідувачів. Він високофункціональний і дуже зручний у використанні. Цей пристрій обробляє картинку з декількох графічних сенсорів, прораховує об'ємне зображення, потім перетворює його в об'ємну математичну 3D модель. Цей вертикальний стереолічильник обчислює голови людей, що проходять. Пристрій не подає хибних даних, тому працює без помилок і зі 100%-ю точністю отримання інформації.

3D стереолічильник зберігає отримані дані у FLASH пам'яті та передає їх в обробку через мережу. Підрахунок відвідувачів здійснюється просто: прилад визначає голови кожного з людей, що проходять, з виключенням відблисків, тіней, магазинних візків, сумок, дитячих колясок і т.п.

Особливості:

Вертикальний 3D лічильник відвідувачів використовує алгоритм стереобачення. Він активно використовується в роздрібній торгівлі, великих торгових центрах, а також в супермаркетах і мережевих магазинах. Пристрій характеризується стильним дизайном, компактними розмірами, має міцний корпус, оснащений високопродуктивним процесором, який здійснює якісний контроль в форматі 3D, працює в автоматичному режимі. Лічильник не використовує лазерні промені, майже не нагрівається і не вимагає активного охолодження. Після встановлення не потребує додаткового технічного обслуговування.

Висока точність підрахунку позбавляє користувача від виконання перевірок і контролю отриманих даних. Особливістю такого обладнання є можливість визначити зріст людини і швидко підрахувати відвідувачів по головах. На прорахунок не впливає колір одягу, якість освітлення в приміщенні та інші подібні фактори.

Схемотехніка:

Картинка простору за допомогою двох об'єктивів проецирується на графічні сенсори CMOS, потім виконується первинне конвертування видимої частини в цифрове зображення і передача його в DSP процесор. Далі здійснюється коригування зображення на колір, шуми і яскравість. Потім відбувається детальне порівняння отриманих даних.

Компанія Intelpol пропонує купити вертикальний 3D лічильник відвідувачів за вигідною вартістю та швидкою доставкою в будь-який куточок України. Наші менеджери готові допомогти з вибором і надати детальні консультації.

Розмір:

138х65х25 мм

Матеріал:

ABS пластик

Колір:

білий

Алгоритм роботи:

3D Stereo

DSP процесор:

одноядерний

Операційна система DSP:

BIOS

Вбудована FLASH пам'ять:

8 Гб

Алгоритм вихідної обробки даних:

Virtual 3DASSIS

iBeacon:

Одночасно iBeacon, AltBeacon, Eddystone-UID, Eddystone-EID, Eddystone-URL

Автоматична адаптація до зовнішнього освітлення:

Підрахунок дорослих людей з фільтрами шумів:

Харчування:

Вбудований PoE 48 V

Висота установки:

250-450 см

Установка під кутом:

до 20°

Комплект поставки:

Лічильник відвідувачів
POE інжектор
Мережевий шнур
Кріплення для лічильника

Гарантія:

36 місяців від виробника