Управление системой видеонаблюдения

Управление системой видеонаблюдения

Оцените товар:
2/ 5stars

В Европейском Союзе, США, Канаде и других странах удаленное видеонаблюдение через интернет давно является бытовой потребностью охранных организаций. Тысячи предпринимателей лично ежедневно следят за безопасностью персонала, еще десятки тысяч — получают страховку благодаря достоверным видео, послужившим доказательством при возникновении спорных вопросов и двояких ситуаций, и нередко помогавшим вернуть потерянное с помощью полиции.

Нравится? Посоветуйте друзьям:

Доставка

Доставка осуществляется по всей Украине: Новая Почта, Автолюкс, Интайм, Justin

Оплата

Оплата любым удобным для вас способом (наличный и безналичный расчет, наложенный платеж)

Гарантии

Мы гарантируем возврат денег в течении 14 дней в случае неисправности нашего оборудования

У нас ця обережність ще не стала звичною, але, так чи інакше, багато хто знайшов в камерах спостереження порятунок від різних ризиків і загроз. Такий спосіб захистити або уберегти себе (за допомогою відео), для жителів нашої країни вже не в новинку, доказом цього є навіть попит на відеореєстратори.

Приватне дистанційне відеоспостереження

У прагненні знайти почуття захищеності, уберегтися, людина в першу чергу звертає увагу на свій будинок. Тому компанія Intelpol пропонує системи з камер спостереження, з можливістю контролю через гаджет або спеціальний сенсорний дисплей. Перший варіант - це передача зображення власникові будинку, квартири або ділянки, з можливістю дублювання іншим членам сім'ї. Другий варіант - передача даних онлайн, третій особі, що забезпечує негайне реагування в разі тривоги (різним службам охорони).

Надійність постійного контролю гарантує збереження майна і цілодобову безпеку рідних. Для людини, що володіє власним бізнесом і не має вихідних, це дуже важливо - знати, що близькі в безпеці. Ми допоможемо забезпечити Вам таку впевненість.

Технології для відеозапису в торговий зал і на касових апаратах

Окремо варто комерційне застосування відеокамер, що використовується в громадських місцях. Хоч би яким був об'єкт: ресторан, магазин, торговий центр або гіпермаркет, система віддаленого відеоспостереження необхідна для його безпечного функціонування.

По-перше, більшість злочинців вона відлякає. По-друге, якщо людина все ж недалекоглядна, то знайти його і повернути втрати набагато простіше, ніж зі слів продавця. По-третє, це гарантує чесність самого персоналу. Жоден касир не зробить крадіжку, чи не обрахує і не поведеться грубо з відвідувачем, знаючи що над ним відеокамера, все це фіксується і може бути переглянуто власником, його безпосереднім начальником.