Система мультирум

Система мультирум

Оцените товар:
1/ 5stars

А Вы знаете, что такое мультирум (multiroom)? Это технология, с помощью которой Ваш дом, офис или коммерческую площадь можно преобразовать в полноценный, управляемый и многофункциональный медиацентр. Не имеет значения, хотите Вы модернизировать свою квартиру, частный коттедж или офис. Для каждого из случаев есть преимущества, которые делают установку такого апгрейда крайне полезной и практичной.

Нравится? Посоветуйте друзьям:

Доставка

Доставка осуществляется по всей Украине: Новая Почта, Автолюкс, Интайм, Justin

Оплата

Оплата любым удобным для вас способом (наличный и безналичный расчет, наложенный платеж)

Гарантии

Мы гарантируем возврат денег в течении 14 дней в случае неисправности нашего оборудования

Ваш будинок вийде на новий рівень комфорту, дозвілля в ньому стане набагато більш захоплююче. Будь-яка розвага заграе новими фарбами. Чого варта можливість включити домашній кінотеатр і закрити жалюзі, вимкнути світло і запустити фільм, створюючи необхідну атмосферу, всього одним кліком? У той час, як відпочинок на задньому дворі супроводжується музикою, не вимагаючи при цьому встановлення величезних колонок.

Що стосується торгових площ, ресторанів і барів, солідних офісів, тут вкрай варіативні модифікації. Від єдиного пульта управління всіма TV в залі, суміщення дисплея з системою спостереження охорони або дистанційне регулювання гучності до интеркома всередині приміщення.

Як працює технологія Multiroom?

Компанія Intelpol створює мережу управління, яка виробляє всі ці блага для Вас. Всі кімнати і прилеглу територію зонувати можна як завгодно на Ваш розсуд. Кожна зона незалежна і налаштовується окремо від інших, хоча це можна зробити за допомогою спеціального сенсорного дисплея або пульта. У будь-якій точці будинку можна налаштувати все і кожну аудіо- або відео-локації. При цьому у музичних та інших пристосувань одне сховище даних. Єдиний сервер доступний з усіх девайсів в Розумному Будинку.

Вся система контролює виїзду і може перемикати музику між кімнатами, коли Ви переходите з однієї в іншу. Також Будинок перенесе трансляцію фільму з одного телевізора на інший, дозволяючи Вам продовжити перегляд в кухні, залі або спальні.

Що включає в себе система мультирум?

Вся апаратура необхідна для створення єдиної системи зон, керованих Вами зводиться до декількох типів пристроїв:

  1. центральний комутатор,
  2. універсальний пульт,
  3. акустичні підсилювачі підвищеної потужності,
  4. сенсорні панелі.

Будинок стає мультимедійним гаджетом, єдиним організмом. А один пульт для всього дуже простий і зручний в експлуатації! У той же час єдиний комутатор - це центр управління, прихований разом з усією технікою в будинку, в серверній кімнаті. Ніяких кабелів і проводів, все красиво приховано в стінах, не псує інтер'єр. Все та ж чиста і красива квартира, з колонками-невидимками під стелею і посередині нього, з плазмою в залі і в спальні. Тільки управляти цим можна і в кухні, і у ванній кімнаті. Єдине видиме доповнення дизайну кімнат - сенсорні настінні панелі керування, які можуть виконувати також і інші функції розумного будинку.

Приватні будинки і квартири - зробіть свій будинок корисним

Якщо таке благо цивілізації, як будинок-медіацентр Вам потрібен, зверніться до конструкторів Intelpol, щоб купити обладнання для системи мультирум і домовитися про його встановлення, модифікації та інсталяції.

Бар, ресторан або торговий центр

Окремо розглянемо торговий центр з тисячею кафе, магазинів і інших закладів, де в кожному грає своя музика, половина з яких оснащена демонстраційними дисплеями і всі вони відносяться до однієї мережі охоронних систем. Ці механізми взаємодії також допоможуть значно заощадити електрику і знизити витрати на техніку, об'єднавши всі зони в один медіацентр.