Акустомагнитная противокражная система AMTEL White Dual

Акустомагнитная противокражная система AMTEL White Dual

Оцените товар:

Модельный ряд противокражных систем акустомагнитной (АМ) технологии от компании «Интелпол» пополнился новой дуал-системой AMTEL White. Каждая антенна представляет собой конструкцию, состоящую из металлического основания и самой антенны, выполненной из прочного пластика.

Нравится? Посоветуйте друзьям:

Доставка

Доставка осуществляется по всей Украине: Новая Почта, Автолюкс, Интайм, Justin

Оплата

Оплата любым удобным для вас способом (наличный и безналичный расчет, наложенный платеж)

Гарантии

Мы гарантируем возврат денег в течении 14 дней в случае неисправности нашего оборудования

На відміну від представлених на ринку систем інших виробників, виконаних в традиційних закритих суцільних пластикових і металізованих корпусах підвищеної міцності, привабливий дизайн даної моделі не залишить байдужим клієнта з вишуканим смаком і вимогами до зовнішнього вигляду.

Технічні характеристики представленої моделі, що дозволяють без проблем детектувати АМ етикетку на відстані 160 см , свідчать про надійність даної системи, здатної забезпечити гарантований рівень безпеки товару, що знаходиться в торговому приміщенні.

Стильна, надійна і відповідальна найвищим вимогам безпеки товару модель АМ системи AMTEL White в поєднанні з прийнятною бюджетною ціною, це саме той продукт на ринку безпеки, який повинен зацікавити будь-якого замовника. Купити дану модель можна в компанії "Інтелпол", попередньо узгодивши всі питання придбання та інсталяції даного устаткування з менеджерами і технічними фахівцями компанії, які запропонують вам оптимальну конфігурацію для вашого об'єкта і узгодять усі нюанси за ціною і оплатою.

Рабочая частота: 58 KHz
Цвет: серебро
Высота: 1590 мм
Ширина: 420 мм
Толщина: 30 мм
По пьедесталу (Ш*Т): 336*123 мм
Вес (одной антенны): 10 кг
Расстояние детектирования (один проход):
АМ этикетка (трёхконтурная) 130-160 см
Датчик Ultra Pencil 45мм 150-210 см
Датчик Supertag 88 мм 180-230 см
Дополнительно
Гарантия: 12 месяцев