Загальна методика перевірки антикрадіжних радіочастотних систем

Загальна методика перевірки антикрадіжних радіочастотних систем

Як правило, тестування працездатності антикрадіжних радіочастотних систем являє собою важливий процес, як при інсталяції, так і в період їх подальшої експлуатації на об'єкті. Ми наводимо в цій статті загальноприйняту методику, яку зачату недобросовісні інсталятори приховують від кінцевого споживача, відводячи його в сторону від реальної картини речей.

При цьому переслідуються дві мети: по-перше, довести, що обладнання яке постачається ними повністю перекриває необхідну відстань і працює на 100% детектування, чого в природі просто не існує, а по-друге, розкритикувати в досить невтішних виразах аналогічне обладнання конкурентів , яке насправді( може бути) працює навіть краще в аналогічних умовах. Таким чином, переслідується головна стратегія "фахівців з продажу" таких компаній - за всяку ціну, будь-яким способом продати свій товар в кожному конкретному випадку, а, в кінцевому рахунку, завоювати і монополізувати ринок. І іноді це спрацьовує. Але при цьому від довірливого споживача приховують, як загальновідомі "мертві зони" абсолютно всіх радіочастотних систем будь-якого виробника (які присутні у всіх, але в різному ступені), так і мають місце помилкові спрацювання, які виникають по різним причинам. Запам'ятайте: абсолютної відсутності помилкових спрацювань, як і абсолютно досконалих систем не існує. Отже, з наведеного малюнка і таблиці видно, як можна самостійно переконатися в працездатності будь якої радіочастотної антікрадіжної системи , перевірити наявність "мертвих зон" і вибрати оптимальну відстань, на якому будуть відповідно до параметрів системи ефективно детектуватиметься етикетки і датчики (в залежності від їх розміру). Будь-який споживач, використовуючи дану методику, може самостійно протестувати інстальовану на його об'єкті систему. Ця інформація не становить абсолютно ніякого секрету для користувача. Вона є частиною політики відкритої довіри, що становить основу етики світового бізнесу. Такі відомості представлені практично на сайтах багатьох світових лідерів, які виробляють антикрадіжні системи.

Основні поняття

Рекомендується уважно прочитати наступні основні поняття, пов'язані з антикрадіжними радіочастотними системами. Деякі явища (феномени) виникають при використанні системи і не вказують на несправність. Ці відомості допоможуть вам краще розібратися в принципі роботи антикрадіжних систем.

Мертва зона

Це простір між антенами, всередині якого етикетки можуть не детектуватиметься в певній площині.

На сьогоднішній день у всіх протикрадіжних систем в світі є мертві зони в різних положеннях для різних площин етикетки в зв'язку з обмеженням електромагнітного поля, створюваного системою, з урахуванням конструкції антени, вимог по інтенсивності електромагнітного випромінювання і вартості системи.

"Хибна спрацювання"

Це "сработка", яка викликана несподіваним вхідним сигналом, коли немає жодного датчика в радіусі детектування антен.

На сьогоднішній день у всіх протикрадіжних систем у всьому світі є проблеми, пов'язані з "помилковою спрацювання" антен з різних причин.

Однак, чим вище якість системи, тим менше виникає "помилкових спрацювань", і навпаки.

"Спрацювання-Фантом"

"Спрацювання-Фантом" виникає через появу в радіусі детекції антен предмета з "контуром", який створює сигнал, такий же як і датчики.

Таких сработок неможливо повністю уникнути. Антикрадіжні системи можуть тільки визначити характеристики сигналів, але не мають будь-яких можливостей для розпізнання самих об'єктів.

Вибір рівня детекції

Це загальний рівень детекції етикеток в різних площинах в радіусі детектування системи.

Вибір рівня детекції безпосередньо пов'язаний з мертвою зоною системи. Це залежить від багатьох факторів, тобто методу тестування, типу і розміру етикетки, ширини проходу, шумів в блоці живлення, шумів навколишнього середовища, якість установки системи і т.д.

Чутливість

Під час очікування системи тривога включається в момент попадання площині активної етикетки в детектіруемих простір.

Чутливість безпосередньо пов'язана з ефірними шумами. Чим вище сигнал від ефірних перешкод, тим більш чутлива система. Він також залежить від багатьох факторів, наприклад, типу і розміру етикетки, ширини проходу, шуму в блоці живлення, шумів навколишнього середовища, якості монтажу, і т.д.

Як пояснюється в "Основних поняттях", система буде просто неминуче мати мертві зони. У наступному малюнку наведено таблиці детектовані в різних площинах всередині зони детектування між двома антенами в даних умовах.

Чим ширше відстань між антенами (і / або чим менший датчик або етикетка), тим більше буде мертвих зон. Таким чином, добре протестуйте чутливість системи згідно зі схемою.

distribution