Що таке «Розумний Дім»

Що таке «Розумний Дім»

Сьогодні важко уявити сучасне приміщення - офіс, квартиру, котедж без різноманітного обладнання та численних систем, що забезпечують нам затишок, комфорт і безпеку. Напевно, немає такої людини, яка б не змогла відповісти на питання: що таке система «Розумний дім»? «Розумний дім» це - багатофункціональний системний програмний комплекс, який об'єднує технічні пристрої - контролери, що дозволяють дистанційно керувати цим комплексом, спостерігати за всім, що відбувається у всіх приміщеннях і на прилеглій території, повідомляти про раптові зміни обстановки і при необхідності доповнювати (розширювати) функціонал системи.

Система «Розумний дім» від компанії «Інтелпол» в Києві бездоганно керує кліматом і джерелами освітлення, забезпечує економію енергоспоживання, має інтегровану систему безпеки і легко керується за допомогою сенсорних дисплеїв, I-phone, планшета, смартфона або через інтернет.

При проектуванні і створенні концепції системи максимально враховуються всі можливі ситуації і сценарії, які потім програмуються в блоці управління системою і виконавчих пристроях.

Сучасні технології дозволяють за допомогою новітніх і постійно впроваджуваних розробок настільки передбачити і врахувати всі передбачувані можливості системи, що вимогливому клієнтові за великим рахунком залишається тільки розширювати або зменшувати спектр вирішуваних завдань. Основне і додаткове обладнання, яким комплектується система, повністю інтегрується з іншими пристроями і відповідає своїми параметрами.

Підвищена безпека. Дана система - це повнофункціональний комлпекс забезпечення безпеки, який попередить про вторгнення, пожежу, витік газу і води, повідомить по телефону та е-мейл про будь-яку подію, перекриє подачу води, газу, електрики в разі аварії і перейде на аварійну систему освітлення, забезпечить ефект присутності людей і тварин в будинку, управління освітленням. Для виняткового комфорту система має кілька рішень встановлених сценаріїв освітлення: «добраніч», «доброго ранку», «вечірка» та ін. Вона включить світло при появі автомобіля, відкриття дверей, за сигналом датчика руху в коридорі або відповідно до часу сходу і заходу налаштує освітлення для зручного перегляду фільму. Тепер немає необхідності обходити всі кімнати для вимкнення освітлення - це можна зробити лише кілька разів клацнувши на панелі управління.

Управління кліматом і поливом. Високоточна електроніка забезпечить бажаний розподіл температур для максимального комфорту вашої родини і економії енергоресурсів. Терморегулятори підтримують оптимальну температуру, коли ви вдома і мінімальне енергоспоживання під час вашої відсутності. Система підлаштовується під різні сценарії (день, ніч, відсутність / присутність) і погоду. Можливе підключення датчиків дощу та управління форсунками поливу.

Центр розваг. Ви зможете управляти всіма мультимедійними системами в будинку, одночасно слухати різну музику і дивитися відео в усіх кімнатах з одного джерела, спостерігати за допомогою відеокамер, що відбувається перед вхідними дверима, чим займається дитина і навіть виходити в інтернет з екрану телевізора.

Простота управління. Ви зможете легко керувати всім будинком за допомогою стильних настінних, підлогових або переносних кольорових сенсорних панелей, по телефону, за допомогою мобільного пристрою або через інтернет з ПО, перевірити будинок за допомогою системи відеоспостереження, отримати повідомлення по е-мейл про прихід дітей зі школи або відключити систему безпеки до приходу гостей.

З повним і більш детальним описом системи «Розумний дім» і зразковими цінами в Києві на варіанти комплектацій ви можете ознайомитися на сайті компанії «Інтелпол».